Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Szówsko – na sprzedaż i na wynajem Szówsko

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Szówsko,podkarpackie

6 000 000 zł1 800 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Cena 6mln. Sprzedam nieruchomość w miejscowości Szówsko na którą składają się : Hale o łącznej powierzchni około 1150mkw, magazyny , pom. socjalne (szatnia, kuchnia, jadalnia, toalety).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szówsko

Szówsko,podkarpackie

23,33 zł/m²300 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Szówsko k. ronda. Znakomita okazja! Do wynajęcia budynek w widocznym miejscu przy rondzie Doktor Anny Szczepanik. Oferta dotyczy obiektu wraz z działką o powierzchni 12 arów ( 1200 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Obiekt noclegowy Radawa

Radawa(Szówsko + 11 km)

7 000 000 zł575 m² 12 173,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż lub wynajem dom wczasowy oraz domki całoroczne! Dom wczasowy nad Lubaczówką wraz z całorocznymi domkami to miejsce stworzone z myślą o osobach szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Roźwienica

Roźwienica(Szówsko + 14 km)

14,22 zł/m²415 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni około 415 m znajdujący się w miejscowości Roźwienica w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

89,74 zł/m²39 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Osiedle 1000-lecia Jarosław. Do wynajęcia budynek o pow. 39 m2 + taras ( 25m2). Znakomite położenie w centrum miasta w sąsiedztwie osiedli. 1000-lecia, słonecznego, kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmij lokal w miejscu, gdzie Twój biznes będzie widoczny! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 24 m w doskonałej lokalizacji, położony przy ruchliwej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Maleniska

Maleniska(Szówsko + 8 km)

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal komercyjny pod działalność usługowo handlową w miejscowości Maleniska k. Jarosławia. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku parterowym o powierzchni 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Złota Góra

Radymno(Szówsko + 14 km)

4 500 000 zł5 100 m² 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budyneki produkcyjne o powierzchni użytkowej 5100m2 działka 29266m2 tylko u nas oferta na wyłączność Radymno ul. Złota Góra opis nieruchomości : Działki pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Podzamcze

I,Jarosław(Szówsko + 5 km)

36,44 zł/m²118 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jarosław, podzamcze, część miasta biurowo - handlowa, do wynajęcia lokal użytkowy na terenach usługowych miasta Jarosław o powierzchni 118 m2 położony na 1 piętrze w budynku + parking.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Jana Pawła II

I,Jarosław(Szówsko + 5 km)

25 zł/m²294 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia całe piętro budynku położonego przy głównym skrzyżowaniu miasta (lokale usługowo-handlowe) o łącznej pow. 294 m2 położony na I piętrze budynku, usytuowanego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Stubno

Stubno(Szówsko + 25 km)

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia w lokal magazynowo- usługowy o powierzchni 150 m2 położony w miejscowości Stubno. Stubno jest najbardziej wysuniętą na północ gminą powiatu przemyskiego. Sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy, ul. Jaworowa

Radawa(Szówsko + 11 km)

1 799 000 zł400 m² 4 497,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż nowoczesny obiekt hotelarski, na działce 21,89 a. Nieruchomość składa się Z: - 3 domki w zabudowie szeregowej (1x 50 m2 w wersji premium, 1x 50 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij