Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Szówsko – oferty mieszkań na Podkarpaciu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Jarosław(Szówsko + 5 km)

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Jarosław, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m wraz z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Przeworsk(Szówsko + 16 km)

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 2-pokojowe przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane w samym centrum Przeworska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jarosław

Jarosław(Szówsko + 5 km)

658 000 zł98 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trakcie generalnego remontu kupujący nabywa nieruchomość w standardzie pod klucz. Na sprzedaż wyjątkowe duże mieszkanie o powierzchni 98 m2 , bezczynszowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jarosław

Jarosław(Szówsko + 5 km)

749 000 zł147,65 m² 5 072,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku dwurodzinnym położony w miejscowości Jarosław. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 147,65 m2 w skład której zaliczamy cztery.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł88,75 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1795

Jeśli szukasz mieszkania w samym centrum Jarosławia to dobrze trafiłeś! Do mieszkania prowadzą drzwi stalowe antywłamaniowe; okna pcv trzyszybowe + zewnętrzne rolety zabudowane w murze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 340 zł66,90 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu- nowe mieszkania W atrakcyjnych cenach planowany termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2023 r kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 044 zł67,92 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle w Jarosławiu składające się z 4 mieszkań z ogródkami. Zaprojektowane w cichym i spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta, wśród terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jarosław

I,Jarosław(Szówsko + 5 km)

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego w Jarosławiu, w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 044 zł67,92 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł60,30 m² 5 605,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 3- pokojowe mieszkanie na 4. Piętrze- jasne, przestronne I przytulne Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 60,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskich

Szówsko,podkarpackie

216 000 zł72 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe trzy pokoje kuchnia łazienka korytasz garasz piwnica drugie pietro spokojnaokolica

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij